fbpx

Spotkanie informacyjne 30.07.2023

Najbliższe spotkania informacyjne wraz z zapisami i możliwością wpłaty odbędą się w parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie przy al. KEN 101. Spotkania odbędą się 30 lipca po mszach świętych wieczornych o godz. 18:00 w dolnym kościele.
Podobnie jak w ubiegłych latach, będzie możliwość zapisania się również przy kościele Św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu w dniach 2-4.08. Będą wtedy odbywały się zapisy na pieszą pielgrzymkę WAPM. Dokładne godziny zostaną podane bliżej terminu zapisów.
Przypominamy o zapisach internetowych, które usprawniają proces wpłaty. Pamiętajcie, że dopiero wpłata oznacza formalne zapisanie się na pielgrzymkę. Jeżeli chcecie zapisać się w kilka osób razem, wystarczy, że jedna osoba przyjdzie na spotkanie i zapłaci wpisowe. Ważne, aby miała dane osób do zapisania. Podobnie jak w latach ubiegłych, w momencie wpłaty następuje przypisanie do grupy. Wszystkie grupy jadą tym samym tempem i tą samą trasą, jest to podział jedynie ze względu na przepisy ruchu drogowego.

Scroll to Top